BB

Opis

W składzie pięcioosobowym z charyzmatyczną wokalistką, a w składzie sześcioosobowym ze znanym z wielu projektów muzycznych i programów telewizyjnych wokalistą Michałem Gaszem.

To jeden z najbardziej profesjonalnych zespołów w kraju. Muzycy z zespołu „BB” to zawodowcy którzy współpracują na co dzień lub współpracowali z takimi artystami jak Łukasz Zagrobelny, Grażyna Brodzińska, Elzbieta Adamiak, laureaci Idola, Stachursky, Monika Brodka, Krzysztof Kiliański, Jacek Wójcicki, Mariusz Totoszko i wielu innych.

Grali w trzeciej edycji „Idola” jako muzycy sesyjni akompaniujący wykonawcą, w „Tańcu z Gwiazdami”, telewizji TVP2, TVP1, TVP3,”Top Trendy 2008″.„BB” tworzy wspaniałą, niezapomnianą atmosferę, pozwalając uczestniczyć w zabawie wszystkim gościom znajdującym się na parkiecie, mając z nimi doskonały kontakt. Wielki kunszt muzyczny i doskonałe wykształcenie, na najbardziej prestiżowej uczelni muzycznej w Polsce, czyli Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, przekłada się na profesjonalne podejście do każdej granej przez zespół imprezy.

Video

Już wkrótce

Galeria

Repertuar i sprzęt