CHAMPION

Opis

Zespół Champion to pięcioro wykształconych muzyków grających z sobą już od 2007r, profesjonalnie zajmujący się oprawą muzyczną wesele, studniówek oraz imprez okolicznościowych. Zespół posiada bogate doświadczenie muzyczne w prowadzeniu imprez, a perkusista zespołu grywał z takimi zespołami jak : Pudelsi, Chłopcy z Palcu Broni, 230 Volt. Posiadany profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy, w znaczny sposób zwiększa atrakcyjność w odbiorze prezentowanej przez zespół muzyki.

Największym atutem grupy jest doskonały damski wokal i znakomite aranżacje popularnych utworów, które niejednemu słuchaczowi pozostaną w pamięci na długie lata. Zespół Champion potrafi doskonale dopasować się muzycznie do charakteru obsługiwanej imprezy. Grają zarówno polskie jak i zagraniczne utwory nie zapominając o tradycyjnych weselnych piosenkach biesiadnych.

Dzięki oryginalności w stylu i wykonaniu cieszą się niesłabnącym powodzeniem u klientów organizujących różnorakie imprezy. Umiejętności i doświadczenie zespołu w prowadzeniu imprez oraz znakomita muzyka obudzi i porwie na parkiet nawet najsłabszego tancerza. Imprezy, prowadzone przez zespół zawierają dużą dawkę humoru, zabaw i konkursów.

Video

Muzyka

Galeria

Repertuar i sprzęt

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony