CZARNE DIAMENTY

Opis

Zespół posiada ogromne doświadczenie i bogaty dorobek artystyczny. Parę dobrych lat towarzyszył i przygrywał znanemu z TV, śląskiemu kabaretowi „Rak” (czyli Bercik i spółka) w jego trasach i koncertach po całym kraju.

Doświadczenie zespołu zostało docenione przez TVP3 Katowice, dla której w latach 2004 i 2005 grali na balu „Globtrotera” organizowanym corocznie przez telewizję w hotelu ” Katowice” i „Malwie”w Ustroniu. Zespół „Czarne Diamenty” był cztery razy na kontrakcie w Niemczech, a w 2004r grał na balu „Miss Polonia Germany”.

W roku 2003 z Wielkie powodzenie prestiżowej imprezy dla” Budowniczych Metra Warszawskiego”, czyli popularna „Barbórka”, ale w Warszawie, w „Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki” w 2003r, też była zasługą doskonałych muzyków zespołu. Wspomnieć też wypada o koncertach z Izabelą Trojanowską, Andrzejem Rosiewiczem oraz imprezami w hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach. Duża ilość zagranych imprez, przyjęć i bankietów, jest doskonałą rekomendacją dla zespołu „Czarne Diamenty”.

Video

Muzyka

Galeria

Repertuar i sprzęt