Silvano

Opis

Zespół SILVANO dzięki pozytywnej energii i świetnemu wykonaniu zapewni Państwu i zaproszonym gościom doskonałą taneczną zabawę do białego rana. Wyczucie gustów muzycznych i odpowiednio dobrany repertuar poderwie do tańca, nawet tych najmniej skorych do zabawy gości. W repertuarze zespołu zawsze znajdują się najnowsze taneczne hity i „Złote Przeboje” polskiej oraz zachodniej muzyki rozrywkowej. Wybierając zespół SILVANO nie musicie Państwo zatrudniać dodatkowego wodzireja gdyż, Wasza impreza zostanie poprowadzona na najwyższym poziomie i ze smakiem z dużą dawką humoru podczas zabaw, konkursów i oczepin.

Wokalista i założyciel grupy, grający również na instrumentach klawiszowych, jest laureatem programu telewizyjnego TVP2 „Szansa Na Sukces”, zdobywcą pierwszego miejsca w programie z legendą polskiego bluesa – Tadeuszem Nalepą. Wystąpił również w koncercie laureatów „Szansy Na Sukces”, emitowanym przez TVP2 z Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zespół SILVANO na każdej imprezie w pełni zaangażuje się w doskonałe poprowadzenie organizowanego przyjęcia, tak aby ten wyjątkowy dzień i muzyka zespołu pozostał w pamięci Państwa i zaproszonych gości na długie lata.

Video

Muzyka

Galeria

Repertuar i sprzęt