MUSIC SOFT

Opis

Music Soft - najlepsza tradycyjna orkiestra na wesele

Zespół MUSIC SOFT to tradycyjna, czteroosobowa orkiestra na wesele, składająca się z doskonałych muzyków, kochających muzykę i scenę. Uwielbiają dawać radość innym, zarówno słuchaczom na koncertach, jak również gościom bawiącym się przy muzyce na weselach i wszelkich imprezach tanecznych. Walory zespołu to radość, zabawa, śpiew, spontaniczność, a co najważniejsze to PROFESJONALIZM oraz wysokiej klasy nagłośnienie, efekty świetlne, instrumenty muzyczne, w skład których wchodzą klawisze, perkusja, saksofony, gitary, harmonijka ustna.

Zespół gwarantuje świetną oprawę muzyczną i wodzirejską podczas objazdów przed ślubem oraz szczególnie uwielbianą przez gości – biesiadę przy stołach Organizuje również zabawy dla Państwa Młodych i gości weselnych. Są to: oczepiny, taniec z workiem, pociąg, znikające stołki, wycieczka do zoo, kareta oraz wiele innych zabaw i konkursów. Zapraszamy!

Video

Już wkrótce

Galeria

Repertuar i sprzęt

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony