fbpx

SILVANO

Opis

Zespół Silvano to gwarancja doskonałej zabawy na każdym weselu

Zespół weselny SILVANO,  – zagra dla Was nie tylko na Śląsku i Małopolsce, ale przyjedzie również w łódzkie i mazowieckie i odwiedzi pozostałą część Polski, aby uświetnić Waszą uroczystość. Dzięki pozytywnej energii i świetnemu wykonaniu zapewni Państwu i zaproszonym gościom doskonałą taneczną zabawę do białego rana. 

W repertuarze zespołu zawsze znajdują się najnowsze taneczne hity i “Złote Przeboje” polskiej oraz zachodniej muzyki rozrywkowej,  które poderwą do tańca tych najmniej skorych do zabawy gości.  Wybierając zespół SILVANO nie musicie Państwo zatrudniać dodatkowego wodzireja gdyż, Wasza impreza zostanie poprowadzona na najwyższym poziomie i ze smakiem z dużą dawką humoru podczas zabaw, konkursów i oczepin. Profesjonalne nagłośnie i oświetlenie zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia i koncertową atmosferę. U nas zamówisz : CIĘŻKI DYM  i FONTANNĘ ISKIERi otrzymasz w cenie jednego, dwa pokazy w czasie imprezy. 

Wokalista i założyciel grupy, grający również na instrumentach klawiszowych, jest laureatem programu telewizyjnego TVP2 „Szansa Na Sukces”, zdobywcą pierwszego miejsca w programie z legendą polskiego bluesa – Tadeuszem Nalepą. Wystąpił również w koncercie laureatów „Szansy Na Sukces”, emitowanym przez TVP2 z Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wokalista zespołu SILVANO również może pochwalić się świetnym występem w programie „Droga do Gwiazd” oraz uczestnictwem w „Idolu”.

Zespół SILVANO na każdej imprezie w pełni i profesjonalnie zaangażuje się w doskonałe poprowadzenie organizowanego przyjęcia, tak aby ten wyjątkowy dzień i muzyka zespołu pozostał w pamięci Państwa i zaproszonych gości na długie lata, co potwierdzają opinie klientów zamieszczone na fanpage zespołu SILVANO, stronie STAGE-MUSIC i portalu weselnym Wesele z Klasą 

Video

Muzyka

Galeria

Repertuar i sprzęt

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony