fbpx

DJ SILVANO

Opis

DJ SILVANO

DJ SILVANO – unikalne połączenie Dj – a i muzyki na żywo

     DJ SILVANO to gwarant perfekcyjnego połączenia muzyki i zabawy na imprezach okolicznościowych takich jak wesela, imprezy, urodziny i inne. Jego umiejętności DJ-skie, muzyczne i wokalne pozwala mu na stworzenie niezapomnianego klimatu na każdej imprezie. Jako laureat programu “Szansa na Sukces” i zdobywca pierwszego miejsca w programie z Tadeuszem Nalepą, potrafi zagwarantować niezapomnianą zabawę dla wszystkich gości.

Razem z DJ SILVANO zamówisz : CIĘŻKI DYM  i FONTANNĘ ISKIER i otrzymasz w cenie jednego, dwa pokazy w czasie imprezy. 

   Dj SILVANO to również prowadzenie zabaw, konkursów i animacji, które gwarantują dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę na każdej imprezie. Dodatkowo, jego występ w połączeniu z gitarzystą oraz dodatkowymi muzykami, pozwala na jeszcze więcej muzycznych wrażeń, które z pewnością zachwycą każdego gościa. Wspólne występy DJ-a i gitarzysty, wirtuoza tego instrumentu, oraz wokalistki i świetnej animatorki, pozwalają na jeszcze lepsze wczucie się w klimat imprezy, co jest niezwykle ważne, aby każdy z gości czuł się komfortowo i miał jak najwięcej radości, z muzyki wykonywanej również na żywo. 

Jeśli masz dylemat, czy na swoją imprezę wybrać DJ-a, czy zespół, to warto pamiętać, że DJ SILVANO, zapewni Ci połączenie prezenterskich umiejętności z graniem i śpiewaniem na żywo. Dzięki temu jego imprezy są pełne żywej muzyki, która potrafi wciągnąć publiczność i sprawić, że każdy będzie się bawić do białego rana.

Video

Już wkrótce

Galeria

Repertuar i sprzęt

Już wkrótce

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony