fbpx

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE NA ZDJĘCIACH

Przygotowania ślubne - fotograf ślubny - Stage MUSIC

Przed ślubem jest wiele ważnych chwil, które warto uwiecznić.

Przygotowania ślubne to ten magiczny moment od którego rozpoczyna się najważniejszy dzień każdej pary młodej.  Z pewnością warto zaprosić fotografa, aby towarzyszył w tych chwilach. Oprócz wspaniałej pamiątki, w postaci zdjęć, które będą w albumie ślubnym, będzie to doskonały moment do uchwycenia emocji panujących w domu. Z doświadczenia wiemy, że są to bardzo wzruszające chwile, gdy panuje gorączka przygotowań do ślubu. Dobry fotograf z pewnością uchwyci te momenty i Wasz album ślubny byłby niepełny, jeśli nie znalazłyby się w nim właśnie te ujęcia.

            Oprócz zdjęć z rodziną, fotograf wykona również wszystkie szczegóły ubioru – sukni ślubnej, garnituru oraz dodatków (czyli muchy i spinek pana młodego oraz biżuterii, podwiązki, pierścionka zaręczynowego oraz oczywiście bukiet panny młodej wraz z obrączkami). Są to bardzo ważne kadry, które później tworzą cały klimat Waszego fotoreportażu ślubnego oraz fotoksiążki. W trakcie przygotowań, już w pełnej krasie fotograf ślubny wykona przepiękne portrety Pannie i Panu Młodemu, każdemu z osobna w ich domach jeszcze na chwilę przed ślubem. Z pewnością są to ujęcia i emocje – nie do uchwycenia w późniejszych momentach dnia ślubu.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony