fbpx

KOBIECA SESJA PORTRETOWA I CIĄŻOWA

Sesje dla Kobiet

Nigdy nie ma lepszego czasu na uchwycenie Siebie – niż właśnie teraz. Na takiej sesji chcę przede wszystkim abyś odkryła w sobie Boginię i Kobietę Mocy :) oraz kobietę świadomą swojego piękna – zwłaszcza tego wewnętrznego – bo to stamtąd płynie energia. Sesje kobiece to sposób na pokazanie swojej kobiecości i piękna, które każda z nas ma w sobie. To czas na relaks i odkrycie swojego wnętrza, które zostanie uwiecznione na zdjęciach. Dzięki temu, będziesz mogła zobaczyć siebie w innym świetle i poczuć się piękniejszą niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapraszam na sesje w naturze, plenerze wszystkie Kobiety chcące spojrzeć na Siebie z jak najlepszej perspektywy.

Do sesji mam dla Ciebie do wykorzystania „pióra mocy”- kolczyki, wianki, tuniki :)

Zapraszam Cię również z Twoim Rękodziełem – z przyjemnością sfotografuję Cię razem z Twoją Twórczością – biżuterią, makramami, torebkami, ubraniami itd. Sama uwielbiam i bardzo doceniam produkty hand- made więc będzie to dla mnie ogromna przyjemność:)

Sesje zdjęciowe dla kobiet w ciąży to niepowtarzalna okazja, aby uwiecznić ten wyjątkowy czas. To moment, w którym kobieta czuje się piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego też, warto zatrzymać ten czas na zdjęciach, które będą przypominały o tym magicznym momencie. Ciąża to nie tylko zmiana ciała, ale również duchowy rozwój. Sesje zdjęciowe pozwolą uwiecznić tę przemianę, a także pokazać jak pięknie rozwijająca się ciąża wpływa na kobietę. Dzięki temu, będziesz mogła zobaczyć jak pięknie zmieniłaś się przez te kilka miesięcy.

Do zobaczenia na sesji!

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony